לקוחות מספרים עלינו

אביב הוא כל מה שחיפשנו במתווך ויועץ נדל"ן: הכרות עמוקה ויסודית עם שוק הנדל"ן בשדרות. יעיל, מהיר ואחראי ברמות אחרות, קשוב באופן מדויק לצרכי ודרישות הלקוח, נותן ללקוח הרגשה מידית שהוא בידיים טובות, נעים הליכות וחיובי במעשיו. תוך זמן קצר מאוד מצא לנו שוכר שענה על כך דרישותנו, והוא מנהל כעת את הנכס עבורנו בצורה שמשאירה אותנו שקטים ובטוחים. לסיכום: מי שמתכנן פעולת נדל"ן בשדרות, יפה יעשה אם יפנה לאביבים בלי להסתכל ימינה או שמאלה.

דוד ויהודית

בזכות אביב האלוף מכרנו את הדירה שלנו תוך שבועות ספורים! ממליצה בחום.

רינה פריאנטי מנצור

ההבדל זה תמיד ביחס ובאנשים, היה כיף להתנהל מולכם לאורך כל הדרך, הרגשתי שבאמת מנסים לעזור ולא רק למכור וזה שווה הכל! תודה.

יפתח ארלקי

לאחר בדיקה נרחבת באינטרנט מצאתי את אביבים. אני אגיד שאני אדם חשדן וקשה לי להאמין למה שמוכרים לי. ידע בנדל"ן אין לי כלל. נפגשתי עם אדם בשם אביב, כהרגלי בנוהל היה לי קשה מאוד לסמוך עליו. אני חייב להוסיף שזה לא אחד מהפוסטים של קסם ולאחר כמה דקות איש המקצוע כבש את לבי. אני הייתי לקוח ששואל המון וחוקר המון. היו לי ספקות וחששות כמו שציינתי, מפגישתנו הראשונה התחלנו תהליך ארוך קשה ומאתגר. היינו בקשר טלפוני ותכתובות מייל בכדי להגיע להגדרת הנכס המושלם עבורי. אני חייב לציין שאביב היה כמו איש המידע הישיר שלי לכל עולם הנדל"ן. הוא עשה זאת מטוב לב. אני בטוח שהתהליך שלי הוא יוצא דופן והוא לקח 3 חודשים. לאחר תקופה זו הדרך עד לרכישת הנכס קרתה במספר ימים. אביב עזר לי בכל מה שקשור לרכישת הנכס והכרתי לאנשי המקצוע המתאימים ללא תוספת תשלום. לסיכום השירות של אביבים היה ברמה הגבוהה ביותר. אני יכול לומר שרכשתי בית , אך חשוב מכל רכשתי איש מקצוע שאני יכול לסמוך עליו להמשך החיים. תודה גדולה אביב.

נדב צרפתי
הכרנו את אביב לפני כמה חודשים חיפשנו דירה בשדרות. בפגישה הראשונה אמר לי אני אדאג לכם עד שתגיעו לבית שאתם רוצים. החיוך שלו שווה את ליבנו אדם שבכל שעה או בעיה מיד עונה ועוזר בהכל ממליץ בחום לפנות לאביב יש על מי לסמוך. מאחל לך אביב הצלחה בהכל הבית שלי פתוח בפניך תמיד.
יעקב אוחנה
את אביב הכרנו לפני שנה וחצי כשהחלטנו למכור את הבית. כבר בפגישה הראשונה הוא אמר "אני איתכם עד שתכנסו לבית חדש" והוא לא אכזב. כמות הפעמים שהתקשרנו, חפרנו, ניג'סנו היו מבריחים כל אחד אחר, אבל אביב הבטיח וגם קיים. הוא מצא קונה לבית ועזר לנו למצוא גם בית חדש שמתאים בול לצרכים שלנו ולחלומות שלנו. אז אם אתם לרגע מתלבטים אם לקחת מתווך בכלל או את מי לקחת – תתקשרו לאביב!
ענבל לוי בר זאב
אביב המקסים, בחור עם ראש על הכתפיים. עושה עבודה ייסודית ומקצועית ביותר. תמיד זמין לכל דבר ועיניין. לא בורח אחרי שמקבל את התשלום, להיפך, עדיין עונה לכל ההודעות ועוזר מעבר למה שהוא גם צריך. היחס אצלו אישי וחברותי. אם היה יותר מ-5 כוכבים היינו נותנים ללא ספק מגיע לו מעבר. תודה על הכל.
לילך פרץ

אביב ראשית כול בן אדם בחור רגיש מקצועי אמיתי וישר מקשיב איו דברים כאלה מומלץ בחום תודה לך על מי שאתה ואיתה לנו לעזר תודה על הכול שהיה לך ברכה והצלחה ופרנסה בשפע.

מירה וצביקה פייביש

ממליצים בחום על אביב. הוא מצא לנו דירה תוך שבועות ספורים, שמתאימה בול לצרכים שלנו ולטווח המחירים שאנחנו ביקשנו. הוא תמיד נתן תחושה נעימה וליווה אותנו לאורך כל התהליך. והכי חשוב עזר לנו לסגור הכל תוך מספר חודשים משהו שהיה לוקח לנו שנים בלעדיו! בקיצור… מקצועי מאוד אמין ורציני ותמיד עם חיוך 🙂

רועי ושולמית