הסיפור שלנו

נדל"ן בשדרות זה לא נדל"ן – זה בית! זו התפיסה שלנו באביבים נדל"ן.

אנו מאמינים במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותינו ומציבים את צרכי הלקוחות בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו את התמונה המלאה, זו שלרוב נסתרת מעיניהם, כדי שיוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בעסקה חשובה כמו קנייה או מכירה של בית.

בגאווה, אנו מעידים על עצמנו ככאלו המכירים את העיר שדרות וסביבתה ואת ענף הנדל"ן הייחודי לאזור זה באופן מדויק ובענווה נאמר שהלב שלנו פתוח!

אביבים הוקמה על ידי אביב אמויאל, בן העיר שדרות. אביב נולד וגדל בעיר ומכיר את השכונות, הוותיקות והחדשות, באיזו מאפייה כדאי לפתוח את הבוקר, היכן מומלץ לשבת על כוס בירה בלילה, איפה חשוב להיות ומה חשוב להכיר. בתי הספר, המרכזים השונים, המסעדות, הריחות, הצלילים.

כשהאהבה לעיר הולכת בד בבד עם הערכים שעל-פיהם אנחנו עובדים: יחס אישי, מסירות, עבודה קשה, אמינות, הוגנות, שקיפות מלאה – אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. נשמח להיפגש ולהכיר אותך. אביבים יעוץ ושיווק נדל"ן – כאן זה בית.

הצוות שלנו

אביב אמויאל, מנהל המשרד

אחרי חמש שנים של עבודה בהייטק, שזה נחמד, היה חסר לי משהו, היה חסר לי המגע עם האנשים. אני חושב ששם הכל התחיל, כשהרגשתי שאני צריך את התקשורת הזו עם אנשים כמוני, שמחברת ונותנת לי כוחות ואנרגיות. תמיד אמרו לי שאני בן אדם של אנשים, אז בסוף הקשבתי להם וללב שלי, וכל יום מחדש אני בבית – מקום הולדתי, שדרות! כן! שדרות היא בית והלב שלי פתוח לעיר הזו.

אני נותן שירות של ליווי אישי ושיווק נדל"ן. אני פוגש אנשים מעניינים ולומד מהם המון. שמתי לעצמי כמטרה לחבר בין אנשים לדירות הנכונות להם, לעזור לאנשים למצוא את ה-בית שלהם. אני מזמין את כל מי שמתלבט, חושש וצריך עזרה במכירה או קניה בעיר שדרות – אני כאן בשבילכם, עם לב פתוח והמון הקשבה.

תבל אלחרר

תבל בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ומערכות מידע במרכז האקדמי פרס, מצטיינת נשיא כן? יש לה ידע וניסיון רב בייעוץ משכנתאות ולכן היא ה"מלווה" של הקונים שלנו. סיפרנו לכם כבר שהיא מנגנת על גיטרה פסנתר ותופים באופן מקצועי? טוב תשאלו אותה כשאתם נפגשים.

מאור נח

מאור מגיע אלינו אחרי קריירה במחלקת המכירות של  ZOOM ישראל. יש לו ידע רב בפיננסים וכלכלת משפחה, וכן, אתם מוזמנים לאתגר אותו 😊 מאור גם כותב שירים למגירה. טוב, תדברו על זה אחר כך…

עדי זגזג

עדי נולדה וגדלה בשדרות והיום היא נשואה לנאור ואמא ל-2 בנות מתוקות. יש לה תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים (והיא תשמח לספר לכם שהיא סיימה כמצטיינת דיקאן!) והיא מעידה על עצמה כמי שמנהלת אורח חיים בריא. לאחר שנים של עבודת בק אופיס ושיווק, עדי גילתה את התשוקה האמיתית שלה – עולם הנדל"ן! אז דברו איתה על זה או על תוספי תזונה.

קרינה יעקובוב

קרינה, נשואה עם 3 אפרוחים קטנטנים וחוץ מהיותה סוכנת מדהימה, היא מאוד מחוברת לעולם הביוטי. לאחר קריירה בניהול בתחום הקמעונאות, קרינה העמיקה בעולם היזמות העסקית ומשם התחברה לעולם הנדל"ן כי, לדבריה, ״אין יותר כיף מלעבוד בתחום שמגשים חלומות לאחרים״. אגב, לפני לא מעט שנים קרינה הייתה לקוחה מרוצה של אביבים נדל"ן, וקנתה בית דרכנו. לקחה קצת רחוק את המושג של "לקוח חוזר".